Hakkında

Yapıların ötesinde değer inşa etmek.
Bu düşünce bizi görevimizden ve sorumluluklarımızdan fazlasına götürüyor.

1993 yılında Ankara'da inşaat ve müteahhitlik alanında Dekinsan Grup ile başladı yolculuğumuz. Başladığı günden bugüne kadar ki bu uzun yolculukta, DEKİNSAN GRUP bugün taahhüt, danışmanlık, projelendirme, malzeme temini, altyapı, üstyapı ve tasarla-yap hizmet alanlarındaki pek çok başarılı çalışmaları ile Türkiye'nin ve Cezayir'in en prestijli firmalarından biri olarak anılmaktadır.

Yurt Dışında başarılı on binlerce Konut, Üniversite, Şehir Hastanesi, Hükümet ve Bakanlık binaları inşa etmiş ve Dünya Müteahhitlik Listesi ENR' de 2018'den bugüne üst sıralarda her zaman yerini almıştır.

Bu başarısı ve vizyonu gereği yurtiçinde de birçok konut, avm projelerine devam etmektedir. Dekinsan Grup ile kazanılan tecrübe ile başta Ankara olmak üzere yurt genelinde yaşama ve insana değer katacak, en büyük yeşil alana sahip sosyal imkanlarıyla kaliteli bir yaşam sunan Kösen Vills Botanik projesini Ankara Gölbaşı'nda hayata geçirmiştir.

Bakış açımızı biraz değiştirirsek eğer, büyük iş makineleri ile tonlarca malzemelerden yapılan yapıların biraz ötesinde geleceği ele almanın 'bir çocuğa' daha iyi bir yaşam hazırlamanın ve insanlara iyi duygular hissettirmenin her koşulda daha önemli olduğunu görebiliriz. İlke edindiklerimiz bizim için her durum ve olaydan daha önemli oldu, çünkü Kösen Holding olarak biz gücümüz ile her işi bitirebiliriz. Peki, bu işlerin ötesinde insana ne katabiliriz?

Bu topraklarda emeğin ve alın terinin değerini hissedebiliyorsak, en büyük gücün insana yatırım olduğunu bilir ve söyleriz; Yapıların ötesinde gelecek inşa etmek. Yeni yaşam alanlarına, sermayesi fikir olan çocuklarımızın okullarına, en önemlisi sağlık diyerek titizlikle tamamlanmış hastanelere ve daha bir çok hizmete gönülden sahip olmak, bunları inşa etmek, her şeyden kıymetlidir.
Bilgi Formu
Bilgi Formu